montaż reklam Warszawa

Kasetony reklamowe Warszawa

Zastosuj kasetony świetlne w Warszawie jako jeden ze sposobów reklamy. Chętnie zaprojektujemy nazwę i logo Twojej firmy w atrakcyjnej wizualnie formie trójwymiarowej jako odpowiedni system reklamowy, kaseton świetlny lub podświetlany znak LED z literami profilowymi na terenie Warszawy i okolic.
Skutecznie umieść swoją reklamę świetlną w centrum uwagi. W kasetonach podświetlanych Twoja reklama jest skuteczna przez całą dobę i przyciąga uwagę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oferujemy Państwu kasetony, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania, praktyczną funkcjonalnością oraz atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości w Warszawie i okolicach.

Nawet kasetony świetlne w specjalnych formatach lub indywidualne kolorowe wzory nie stanowią dla nas problemu!
Produkujemy dwustronne lub jednostronne podświetlane znaki do wsporników, wolnostojące, wiszące lub do normalnego montażu na ścianie, dostosowane do konkretnego profilu wymagań. Podążamy również za trendem w kierunku oświetlenia oszczędzającego zasoby i wykorzystujemy możliwie najbardziej energooszczędną technologię LED o najlepszej efektywności energetycznej.

Kasetony reklamowe Warszawa i okolic

Nieważne, czy są to litery świetlne LED, kasetony i szyldy świetlne, czy pylon reklamowy, tworzymy indywidualny koncept reklamowy dostosowany do Twoich potrzeb wraz ze wszystkimi przydatnymi elementami reklamowymi.
Dyskretne lub efektowne, klasyczne lub nowoczesne, z tworzywa sztucznego lub aluminium, jako pylon, szyld lub z akrylowymi literami – z przyjemnością wyposażymy Państwa w efektowny, świetlisty szyld firmowy lub podświetlaną reklamę czy kasetony reklamowe na termie miasta Warszawa. Możesz zamówić u nas również:
Niedrogie aluminiowe tabliczki kompozytowe z indywidualnym nadrukiem cyfrowym.
Logo firmy wykonane z frezowanego akrylu i plexi.

Dzięki kasetonom reklamowym w Warszawie Twoje logo przyciąga wzrok

Szczególnie w sklepach i firmach, które mają bezpośredni kontakt z klientem, ważne jest, aby prezentacja zewnętrzna była atrakcyjna. Logo firmy, komunikaty lub wiadomości mogą być prezentowane i komunikowane w sposób ukierunkowany za pomocą reklamy świetlnej, takiej jak kasetony reklamowe.
Dzięki różnym materiałom, takim jak:
➡️ pleksiglas,
➡️ Forex,
➡️ aluminium,
➡️ stal nierdzewna,
można również podświetlać drobne lub skomplikowane logo oraz produkty na zamówienie. Chętnie w osobistej rozmowie znajdziemy odpowiednie materiały do Twojego logo i obszaru zastosowania.
Czy jako litery akrylowe 3D, kasetony świetlne, banery czy litery aluminiowe i ze stali nierdzewnej świecące do tyłu na ścianie – nowoczesna reklama podświetlana zawsze wywrze pozytywne wrażenie na Twoich klientach, gościach i partnerach biznesowych.
Możesz wybrać rodzaj oświetlenia dla swojego oznakowania. Chętnie dopasujemy barwę światła do istniejących mebli i oświetlenia oraz wyposażymy system oświetleniowy w wyłącznik dzień/noc, timer lub ściemniacz.

Indywidualnie produkowane kasetony reklamowe i podświetlane – Warszawa i okolice

Dzięki kasetonom reklamowym, literom podświetlanym do przodu uzyskujesz dokładny i wyraźny obraz świetlny, który jest wyraźnie widoczny nawet z daleka. Podświetlane litery, które świecą do tyłu na ścianie za pomocą technologii LED, tworzą miękki, kojący stożek światła wokół liter. A jeśli nie chcesz instalować systemu reklamy samoświetlnej, można ją również oświetlić bezpośrednio punktami LED z różnych pozycji.
Szyldy świetlne, kasetony i konstrukcje reklamowe Warszawa wykonujemy w wielu wzorach, indywidualnie dopasowanych do Państwa potrzeb i lokalnych warunków. Niezależnie od tego, czy są to kasetony świetlne, czy pojedyncze litery, Twoi stali i przypadkowi klienci odkryją Twoją firmę dzięki blaskowi Twojej reklamy świetlnej!

Nie możemy się doczekać, aby poznać Cię osobiście!

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie w godzinach pracy naszego biura, napisać do nas zapytanie ofertowa za pomocą e-maila, umówić się na wizytę u nas w biurze lub w Twojej lokalizacji.

na dobę realizujemy montaże

eventów na czas

Lat na rynku

Maszyn do druku

Nasze atutu są kluczem do sukcesu

Własne maszyny drukujące

Dzięku własnej drukarni nie musimy zlecać prac na zewnątrz dzięku czemu panujemy nad każdym etapem produkcji.

  Rozbudowany park maszyn

  Posiadamy swoje narzędzia potrzebne do obróbki drewna oraz zaplecze ślusarskie do spawania i obróbki każdej stali.

  Elastyczny czas pracy

  Wykonujemy prace na terenie całego kraju oraz przez całą dobę dostosowując grafik montaży do potrzeb klienta i lokalizacji montazu.

  Najlepsza załoga to podstawa

  Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników z olbrzymim doświadczeniem co ma bezpośredni wpływ na płynność wykonywanych prac.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Address – produkcja

  Ogrodnica 54
  Nowe Babice

  Address – odbiór materiałów

  Karabeli 9
  Warszawa

  Kontakt telefoniczny

  do Twojej dyspozycji
  codziennie od 9 do 17
  (+48) 530-120-620

  Montaże

  realizujemy całą dobę