Projektowanie wayfinding

Projektowanie wayfinding Warszawa

Zapewnij ludziom orientację w nieznanych miejscach – projektowanie wayfinding Warszawa. Dobry projekt orientacyjny łączy dyscypliny architektury, kartografii, grafiki i projektowania produktu z uwzględnieniem psychologii percepcji w złożone systemy. Systemy te nazywane są systemami orientacji, kontroli lub informacji – na to właśnie składa się projektowanie wayfinding. Czy to w miejscach publicznych, w centrum handlowym czy na siłowni. Wszędzie tam, gdzie struktury stają się zagmatwane, tworzymy przejrzystość, a tym samym efektywność.

Zapewnij ludziom orientację w nieznanych miejscach – projektowanie wayfinding Warszawa. Dobry projekt orientacyjny łączy dyscypliny architektury, kartografii, grafiki i projektowania produktu z uwzględnieniem psychologii percepcji w złożone systemy. Systemy te nazywane są systemami orientacji, kontroli lub informacji – na to właśnie składa się projektowanie wayfinding. Czy to w miejscach publicznych, w centrum handlowym czy na siłowni. Wszędzie tam, gdzie struktury stają się zagmatwane, tworzymy przejrzystość, a tym samym efektywność.

Projektowanie wayfinding Warszawa – pozwól klientom znaleźć odpowiednią drogę!

Aby móc zagwarantować dobrą orientację, systemy orientacji – projektowanie wayfinding – muszą nawiązać jasną komunikację ze swoimi odbiorcami. Aby to osiągnąć, potrzebna jest duża wiedza i doświadczenie, które z przyjemnością Państwu udostępnimy.

Indywidualne rozwiązania – projektowanie wayfinding Warszawa

Jeżeli wymagania dotyczące etykietowania wykraczają poza znormalizowaną procedurę, w przypadku poszukiwania indywidualnych wymagań, prototypowania i rozwiązań oferujemy pomoc w tworzeniu i wdrażaniu.

Dzięki specjalnie opracowanym środkom tworzymy jakościowe pomoce orientacyjne i ulepszamy je dla pomieszczenia i architektury.

Dla kogo jest oznakowanie wayfinding w Warszawie i okolicach? Jakie jest główne zadanie i cel wayfindingu?

Oddal i uchwyć sytuację i otoczenie. Zanurz się i obserwuj, zadawaj pytania, kwestionuj, analizuj i formułuj wnioski oraz potrzebę działania – to przy projekcie i tworzeniu tego typu reklamy. A dla kogo? Dla wszystkich, którzy chcą by ich klienci odnaleźli odpowiednią drogę do punktu usługowego czy sklepu lub odnaleźli się w labiryncie pomieszczeń.

Najlepsze zarządzanie jest systematyczne – projekty i odnajdywanie się w przestrzeni

W lesie znaków w Warszawie ludzie są rozpieszczani tym, że wszystko, co ważne, jest dobrze oznakowane. W dobie nawigacji nie straciło to na znaczeniu. Przeciwnie. Bycie dobrze oznakowanym może mieć ogromne znaczenie. Niezależnie od tego, czy jest to ekskluzywny i wyjątkowy, czy dyskretnie standaryzowany punkt. Wspólnie trafiamy we właściwą nutę i oferujemy dobrą usługę „neonowych gwoździ” czy naprowadzających znaków płaskich na ścianach i podłogach od planowania po montaż.

Projektowanie ścian oraz systemów naprowadzania i orientacji w budynkach – wayfinding w Warszawie i okolicach

Aby móc zagwarantować dobrą orientację, systemy naprowadzania muszą zapewniać wyraźną komunikację i estetycznie wtapiać się w architekturę.

Jako agencja projektowa i komunikacyjna projektujemy i pozycjonujemy silne marki, produkty i przestrzenie. Tworzymy przeżycia emocjonalne i tożsamości wizualne.

Po prostu pomagamy ludziom odnaleźć drogę.

Jesteśmy uważani za specjalistów w oznakowaniu, w tym również w usłudze takiej jak wyklejanie folii Warszawa. Przez lata zdobyliśmy wszechstronne knowhow. Zależy nam na tym, aby wspierać naszych klientów w całym procesie – od planowania, przez realizację, montaż, po odbiór końcowy. Tylko w ten sposób można zapewnić ciągłość pomysłu na projekt.

Kreatywność i systematyka prowadzą do optymalnego rozwiązania – projektowanie wayfinding Warszawa z Mocniwreklamie.pl

Nasza szeroka lista klientów i wsparcie, jakie zapewnialiśmy projektom przez kilka lat naszej działalności, są dowodem na zdolność adaptacji i trwałość naszych koncepcji oznakowania.

Jako specjaliści ds. planowania i oznakowań wiemy, jak prawidłowo zaplanować systemy oznakowania, zaprezentować je w zaskakujący i zróżnicowany sposób oraz przetransportować kanałami analogowymi i cyfrowymi. Koncepcje oznakowania dostosowujemy do indywidualnych potrzeb. Dlatego gwarantują one wyjątkowe wrażenia dla grupy docelowej i wartość dodaną dla klienta.

Produkty:

 • Systemy informacyjne i oznakowania,
 • Koncepcje brandingowe, liternicze i reklamowe,
 • Marketing na placu budowy,
 • Tematyczne opowiadanie historii,
 • Piktogramy,
 • Rozwój czcionek.

Wayfinding w Warszawie to coś więcej niż zwykłe oznakowanie – nasze systemy oznakowania dostarczają informacji, orientacji, wskazówek i nadają tożsamości miejscom i przestrzeniom. To trasa jest celem.

Skontaktuj się z nami telefonicznie, za pomocą e-mail lub odwiedź nasz w naszym biurze! Zapraszamy.

Nasze atutu są kluczem do sukcesu

Własne maszyny drukujące

Dzięku własnej drukarni nie musimy zlecać prac na zewnątrz dzięku czemu panujemy nad każdym etapem produkcji.

  Rozbudowany park maszyn

  Posiadamy swoje narzędzia potrzebne do obróbki drewna oraz zaplecze ślusarskie do spawania i obróbki każdej stali.

  Elastyczny czas pracy

  Wykonujemy prace na terenie całego kraju oraz przez całą dobę dostosowując grafik montaży do potrzeb klienta i lokalizacji montazu.

  Najlepsza załoga to podstawa

  Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników z olbrzymim doświadczeniem co ma bezpośredni wpływ na płynność wykonywanych prac.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Address – produkcja

  Ogrodnica 54
  Nowe Babice

  Address – odbiór materiałów

  Karabeli 9
  Warszawa

  Kontakt telefoniczny

  do Twojej dyspozycji
  codziennie od 9 do 17
  (+48) 530-120-620

  Montaże

  realizujemy całą dobę