witryna oklejanie

Wskażemy Ci właściwą drogę.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

i wybierz najlepsze rozwiązanie.

Wyklejanie Folii warszawa

Oferujemy kompleksową obsługę za zakresu wyklejania witryn. Wykonamy pomiar, doradzimy w doborze folii oraz technologi druku. Zapewnimy wsparcie z zakresu przygotowania plików a godzinę montażu dostosujemy do Państwa potrzeb.

Zadzwoń,

umów się na pomiar i darmową wycenę.

Specjalizujemy się w kompleksowym realizowaniu zleceń z zakresu produkcji naklejek oraz oklejaniu witryn i nie tylko.

Lat na rynku

maszyn do druku

m2 druku na dobę

%

Realizacji na czas

witryn i okien

oklejanie

druk

24h/7

i produkcja

Najczęściej wybierane folie

witryna oklejanie

Folie reklamowe

 • Drukowane
 • Wycinne
 • Specjalne
witryna oklejanie

Folie dekoracyjne

 • Mrożone
 • Kolorowe
 • 3M DiNoc
witryna oklejanie

Folie Architektoniczne

 • Przeciwsłoneczne
 • Lustrzane
 • Lustro weneckie

Jakub Jaździk

Opiekun klienta

Specjalista w obsłudze klienta, ciągle poszukujących nowych rozwiązań.

Napisz do mnie

  Pomogę dobrać odpowiednie
  rozwiązanie dla Twojej firmy.

  M: +48 530-120-620

  Nasze atuty są kluczem do sukcesu

  Własne maszyny drukujące

  Dzięku własnej drukarni nie musimy zlecać prac na zewnątrz dzięku czemu panujemy nad każdym etapem produkcji.

   Rozbudowany park maszyn

   Posiadamy swoje narzędzia potrzebne do obróbki drewna oraz zaplecze ślusarskie do spawania i obróbki każdej stali.

   Elastyczny czas pracy

   Wykonujemy prace na terenie całego kraju oraz przez całą dobę dostosowując grafik montaży do potrzeb klienta i lokalizacji montazu.

   Najlepsza załoga to podstawa

   Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników z olbrzymim doświadczeniem co ma bezpośredni wpływ na płynność wykonywanych prac.

   Piotr Nowiński

   Profesjonalna, szybka, miła obsługa. Na pewno tu wrócę.

   Piotr

   Od pierwszej rozmowy po finalny efekt jestem zachwycony.
   Pełny profesjonalizm.

   Zostań naszym stałym klientem i korzystaj z całej oferty.
   Zyskasz rabaty i oszczędzaj inwestując w reklamę.

   Druk wielkoformatowy

   Oferujemy druk wielkoformatowy na maszynach o szerokości rolki 3,2 i 5m.

   Wykończenie wykonujemy zgodnie z specyfikacją oczka, zgrzew, tunel a nawet szycie.

   Oklejanie samochodów

   Oklejamy samochody reklamą oraz folią do zmiany koloru auta. Drukujemy głównie na foliach 3M oraz Avery i Mactac.

   Oklejamy od małych aut po tiry, autobusy , łódki i samoloty.

   Identyfikacja biur

   Posiadamy zaplecze do produkcji personalizowanych elementów wystroju wnętrz firm. 

   Montaż i druk fototapet

   Posiadamy w swojej ofercie sprawdzone 14 rodzajów materiałów tapet do druku na których możemy z dnia na dzień wykonać druk a następnie zamontować u Państwa w domu, firmie albo wysłać do samodzielnego montażu. 

    

   Montaż banerów 

   Posiadamy zaplecze do produkcji personalizowanych elementów wystroju wnętrz firm. 

   Kasetony reklamowe

   Korzystaj z naszych kontaktów z lokalnymi drukarniami. Obsługujemy dużą część drukarni offsetowych i cyfrowych, dzięki czemu zawsze możemy pomóc w organizacji tego typu druków.

   Napisy 3D oraz Led neony

   Wykonujemy napisy w technice Led Neon, Ledon oraz litery 3D. Każdy napis możemy również zamontować na budynku.

   Druk Cyfrowy i offsetowy

   Możemy pomóc w drukach cyfrowych i offsetowych. Posiadamy dużą bazę sprawdzonych drukarni z którymi regularnie współpracujemy oraz często obsługujemy z zakresu druków wielkoformatowych.

   Poznajmy się lepiej na spotkaniu.

   Lub zaproponuj datę i umówi się na wideo rozmowę z naszym konsultantem.

   Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

   Kontakt telefoniczny

   +48 530-120-620

   Odbiór materiałów

   Karabeli 9
   Warszawa

   Produkcja

   Ogrodnica 54
   Nowe Babice

   oklejanie foli

   Wyklejanie folii – usługa montażu – Warszawa i okolice – oklejanie folią gładką i folią z nadrukiem

   Wiemy, że akcja promocyjna musi być zawsze na miejscu – niezależnie od tego, czy jest to promocja uliczna, szybka akcja marketingowa, impreza czy udane wystąpienie na targach z odpowiednim personelem. Przy każdym działaniu pracownicy i przełożeni muszą doskonale ze sobą współpracować i dobrze działać. Bo tylko kampania promocyjna z trwałym efektem, taka jak oklejanie folią witryn, stoisk lub folia z nadrukiem – Warszawa – jest kampanią udaną.
   Możliwości zastosowania różnych rodzajów folii samoprzylepnych są niezwykle różnorodne. Można je przymocować do niemal każdej gładkiej powierzchni, a później (w zależności od wersji) usunąć bez śladu. Dlatego niezwykle popularne jest ich okazjonalne wykorzystanie w celach reklamowych na szybach, witrynach sklepowych, szyldach, drzwiach, a nawet na samochodach. Sprawdź nas – skontaktuj się z nami i zapytaj o wyklejanie folii, folię z nadrukiem i oklejanie folią – Warszawa i okolice.

   Wielu reklamodawców, którzy rozważają użycie folii samoprzylepnej, unika jednak samodzielnego jej mocowania na terenie Warszawy i okolic. Obawiają się, że nie będą w stanie przykleić folii do pożądanej powierzchni, lub nakleją ją z wyraźnie widocznymi kieszeniami powietrznymi. Zamiast obaw zamów u nas folie i zatrudnij nas do jej wyklejenia.

   Jak wyklejamy i oklejamy folią – Warszawa i okolice?

   Aby uzyskać profesjonalny i trwały efekt klejenia, najpierw należy sprawdzić stan powierzchni montażowej. Z jednej strony powinna być jak najczystsza, tj. wolna od tłuszczu, oleju, wosku, silikonu i brudu. O ile czyszczenie uniwersalnym środkiem czyszczącym lub spirytusem zwykle wystarcza do tego celu, o tyle delikatnego specjalnego środka czyszczącego należy używać do bardziej wrażliwych powierzchni, takich jak powierzchnie lakierowane lub malowane. Ponadto preferowane są niestrzępiące się ściereczki lub rolki z włókniny w celu równomiernego usuwania brudu z powierzchni klejącej aż do krawędzi i narożników.
   Z drugiej strony należy zadbać o odpowiednią temperaturę powierzchni montażowej. Jeśli na przykład powierzchnia zostanie nagrzana zbyt mocno przez słońce, może się zdarzyć, że użyta folia wypacza się lub jej strona klejąca nagle przedwcześnie się sklei. Z drugiej strony, jeśli powierzchnia jest zbyt zimna, możliwe jest, że efekt adhezji w ogóle się nie pojawi.
   Wiedza na temat klejenia i oklejania folią jest niezwykle ważna aby reklama wyglądała profesjonalnie i mogła przyciągać Twoich klientów.
   Chcesz zamówić folię do wyklejania i usługę montażową – skontaktuj się z nami!

   Oklejanie i wyklejanie folią – Warszawa – co można okleić?

   Realizujemy kampanie promocyjne w Warszawie i okolicach – od znalezienia odpowiednich punktów naklejenia i doboru odpowiednich materiałów reklamowych po perfekcyjne wdrożenie. Nieważne, czy jest to stoisko sprzedażowe, akcja promocyjna w przestrzeni publicznej, obsługa eventu czy oklejenie reklamowe na stoisku wystawienniczym – oferujemy odpowiednią koncepcję i przeszkoloną obsługę. Oferujemy również usługę oklejania – folia mleczna na szyby Warszawa.
   Oklejanie okien i witryn sklepowych folią z nadrukiem
   Naklejki sklepowe jako optymalnie widoczna powierzchnia reklamowa to doskonały pomysł! Naklejka na szkło, zadrukowana/niezadrukowana folia do dekoracji szkła lub folia, dostępna również jako folia do dekoracji okien z klejem na mokro lub folia zapewniająca prywatność. Poszczególne folie okienne można zamówić w różnych kształtach i rozmiarach. W zależności od modelu, trwale przylepny lub usuwalny.

   Dekoracja okienna to skuteczny nośnik reklamy – folia z nadrukiem Warszawa

   Folia okienna jest często pierwszą rzeczą, jaką klienci zauważają w Twoim sklepie, przechodząc obok niego. Wysokiej jakości naklejki na witrynę sklepową przyciągają wzrok i idealnie zwabiają potencjalnych klientów z chodnika do Twojego sklepu, dzięki czemu możesz korzystać ze skutecznej reklamy przy niewielkim wysiłku. Ponadto dzięki najwyższej jakości folii okiennej masz możliwość poinformowania swoich klientów o nadchodzących promocjach i obniżkach towarów. Od wskazania nowo przybyłej kolekcji po specjalne akcje rabatowe. Poinformuj klientów, które wydarzenia mogą ich zainteresować za pomocą naklejek na witrynę sklepową i zwab ich do swojego sklepu. Naklejki na witryny sklepowe mogą być również stosowane w gastronomii.
   Jak mogę upiększyć moją witrynę sklepową klasycznymi foliami okiennymi w Warszawie?
   Czy udekorowałeś swoją witrynę sklepową z wielką dbałością o szczegóły, na przykład po to, aby stworzyć w sklepie przyjemną atmosferę, a także zwiększyć sprzedaż? Odpowiednie napisy na witrynie doskonale uzupełniają dekorację i harmonijnie wtapiają się w wystrój Twojego sklepu. Oczywiście wysokiej jakości folie okienne w Warszawie doskonale sprawdzają się również jako ochrona prywatności. Na przykład, przykryj okna swojego gabinetu zaciemniającą folią do dekoracji okien, aby zapewnić pacjentom prywatność, lub użyj folii chroniącej przed niechcianymi spojrzeniami podczas poufnych rozmów z klientami.

   Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

   Kontakt telefoniczny

   +48 530-120-620

   Odbiór materiałów

   Karabeli 9
   Warszawa

   Produkcja

   Ogrodnica 54
   Nowe Babice