litery

Litery przestrzenne 3D Warszawa

Litery 3D – przestrzenne – Warszawa – idealnie nadają się do wyeksponowania Twojego logo lub nazwy firmy w sposób, który zainteresuje potencjalnych klientów. Kreatywna i atrakcyjna wizualnie forma reklamy zewnętrznej pozwala na rozpoznanie Cię z daleka i wyróżnia Cię na tle konkurencji. Litery przestrzenne wyróżniają się i przykuwają uwagę Twoich klientów. Wewnątrz lub na zewnątrz, do krótkotrwałego użytku na targach i wystawach lub jako długotrwała reklama Twojej firmy.
Oferujemy odpowiedni materiał i projekt, w zależności od zamierzonego zastosowania.

Litery ze styroduru, litery przestrzenne 3D – Warszawa i okolice

Litery 3D są idealne do użytku wewnątrz i na zewnątrz. Funkcjonują jako reprezentacja nazwy Twojej firmy, na przykład na targach lub w witrynach sklepowych w Warszawie, jako doskonały element przyciągający wzrok obok szyldów reklamowych. Dzięki naszemu różnorodnemu doborowi materiałów istnieje możliwość realizacji produkcji liter 3D według Państwa wyobrażeń. Litery 3D służą nie tylko do reprezentowania Twojego logo lub nazwy firmy poza sklepem, ale także podkreślają wnętrze. Ze względu na prosty montaż stanowią nieskomplikowany element dekoracyjny, a do użytku prywatnego tworzą miłą atmosferę i idealnie nadają się jako pomysł na prezent dla przyjaciół lub rodziny.
Skontaktuj się z nami! Chętnie doradzimy w wyborze.

Mocowanie liter przestrzennych 3D – montaż Warszawa i okolice

Ponadto litery przestrzenne 3D mają tę zaletę, że można je mocować na różne sposoby. Jedną z możliwości jest tzw. przekładka, w której litery mocowane są do ściany za pomocą gwintowanego kołka z tyłu. Dzięki temu nie widać żadnych szyn montażowych ani paneli. Inną opcją jest przymocowanie liter za pomocą gwintowanej śruby. Otwory gwintowane wykonuje się na elewacji, panelu lub listwie/szynie kablowej. Głębokość zmienia się w zależności od wysokości liter. Alternatywą przy mniejszym wysiłku jest przyklejenie liter 3D do ściany jako naklejki.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub problemy, skontaktuj się z nami.

fototapeta w Warszawie
wiszące litery 3D

Niezliczone możliwości projektowania – litery przestrzenne 3D ze styroduru Warszawa

Nieograniczone formaty w połączeniu z różnorodnymi materiałami sprawiają, że Twoje logo lub nazwa firmy stają się indywidualnym figurantem. Niezależnie od materiału, wszystkie litery 3D mogą być pomalowane na dowolny kolor z palety RAL lub pokryte folią. Kolory RAL to znormalizowane kolory, którym nadawany jest unikalny na całym świecie numer. Pozwala to na precyzyjną komunikację, dzięki czemu Twój produkt jest wytwarzany w dokładnie takim kolorze, jakiego potrzebujesz.
Litery przestrzenne mają świetny efekt wizualny nawet bez błyszczących folii lub lakieru i mogą być doskonale podświetlone. Czy to pośrednio za pomocą lampy, czy bezpośrednio za pomocą zintegrowanych diod LED.
Pojedyncze litery i logotypy, nie muszą się świecić. Nie ma prawie żadnych ograniczeń co do koloru i kształtu. Doradzamy w doborze odpowiednich materiałów i mocowania. Oświetlenie zewnętrzne można wykorzystać, aby Twój napis był rozpoznawalny w nocy. Chętnie doradzimy Ci w wyborze liternictwa.

Jak wygląda wysyłka liter przestrzennych 3D Warszawa i okolice?

Ponieważ jest dla nas ważne, abyś niezwłocznie otrzymał swój produkt, zostanie on dostarczony na terenie całej Polski przez znaną firmę transportową. Tak więc czas wysyłki może wynosić do 1-3 dni roboczych. Jeśli potrzebujesz wcześniejszej dostawy, możesz skorzystać również z dostawy ekspresowej. Nasi partnerzy logistyczni dostarczają towary na terenie całej UE. Na życzenie możemy również dostarczyć do Twojego domu indywidualne litery 3D, a następnie je zmontować. Omów z nami swoje pytania osobiście, skontaktuj się z nami telefonicznie lub za pomocą e-maila.

Nasze atutu są kluczem do sukcesu

Własne maszyny drukujące

Dzięku własnej drukarni nie musimy zlecać prac na zewnątrz dzięku czemu panujemy nad każdym etapem produkcji.

  Rozbudowany park maszyn

  Posiadamy swoje narzędzia potrzebne do obróbki drewna oraz zaplecze ślusarskie do spawania i obróbki każdej stali.

  Elastyczny czas pracy

  Wykonujemy prace na terenie całego kraju oraz przez całą dobę dostosowując grafik montaży do potrzeb klienta i lokalizacji montazu.

  Najlepsza załoga to podstawa

  Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników z olbrzymim doświadczeniem co ma bezpośredni wpływ na płynność wykonywanych prac.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Address – produkcja

  Ogrodnica 54
  Nowe Babice

  Address – odbiór materiałów

  Karabeli 9
  Warszawa

  Kontakt telefoniczny

  do Twojej dyspozycji
  codziennie od 9 do 17
  (+48) 530-120-620

  Montaże

  realizujemy całą dobę