led neony

Led neony Warszawa

Światło ma swoją fascynację, a atrakcyjne neony na zamówienie w Warszawie mogą przyciągnąć więcej uwagi niż jakikolwiek inny nośnik reklamy. Nawet dzisiaj kolekcjonerzy są tak entuzjastycznie nastawieni do różnorodności i oryginalności pierwszych neonów z lat 30., że płacą za nie wysokie ceny. Ponieważ my również jesteśmy beznadziejnie uzależnieni od magii kolorowych tablic, znaków i liter, zamieniliśmy naszą pasję w zawód. Specjalizujemy się w wysokiej jakości reklamie neonowej z ekskluzywnymi wzorami i produkujemy podświetlane obrazy z logo i napisami do użytku komercyjnego i prywatnego.
Zadzwoń do nas i zapytaj o neon na zamówienie i LED neony w mieście Warszawa!

Reklamy neonowe – LED neony i neony na zamówienie w Warszawie

Na naszej stronie internetowej oferujemy Państwu duży wybór reklam neonowych o różnorodnej tematyce. Jeśli nie znajdziesz tego, czego szukasz, możesz porozmawiać z nami, aby zaprojektować własny neon na obszar reklamy Warszawa. Wysyłamy nasze produkty na cały świat i jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość w najlepszych cenach. Do naszej reklamy neonowej wykorzystujemy nowoczesną technologię LED, z której pod każdym względem możesz tylko skorzystać. Robiąc to, wkładamy całą naszą kreatywność i dużo radości w każdy kawałek naszej pracy, który mamy nadzieję, że przyciągnie do nas również i Ciebie.

Wyobrażasz sobie Warszawę bez neonów?

Jak ciemne byłyby wewnętrzne miasta Warszawy bez neonów?
Reklama świetlna z żarówkami istniała już w XIX wieku. Jednak wraz z wynalezieniem tuby neonowej w 1919 roku położono podwaliny pod kolorowe neony na wielką skalę. W USA reklama neonowa rozpoczęła triumfalny marsz już w połowie lat 30. XX wieku. Tam właśnie producent samochodów Packard jako pierwszy odkrył to medium reklamowe. Wraz z cudem gospodarczym lat 50. reklama w postaci neonów świetlnych w końcu trafiła do Europy. Sklepy, kina czy restauracje – wszystkie były rozpoznawalne z daleka dzięki kolorowym migającym literom, obrazom i logo, które wkrótce ukształtowały krajobrazy miast.

Ewolucja reklamy neonowej i reklam LED

W międzyczasie ewoluowała reklama neonowa. Zamiast klasycznych świetlówek wykonanych z ręcznie dmuchanego szkła, dziś najczęściej stosujemy nowoczesne świetlówki LED. Jednak oryginalny neon z lat 50. i 60. stał się pożądanym obiektem kultowym – zarówno dla kolekcjonerów, jak i dla osób, które chcą urządzić swój biznes lub prywatny lokal w stylu vintage.

neony led
led neony niebieskie

Zaprojektuj z nami reklamy neonowe i reklamy LED w Warszawie

Zaprojektuj swoje indywidualne oświetlenie reklamowe LED razem z nami. Wytwarzamy dokładnie taki produkt, jaki chcesz i obiecujemy najwyższą jakość.

Klasyczna reklama neonowa kontra znak reklamowy LED

Jak właściwie działają świetlówki? Jak powstaje tradycyjny neon? Czym dokładnie jest neon LED?
Tradycyjne świetlówki zawierają gaz obojętny, który po włączeniu zapala się pod wpływem wysokiego napięcia. Podczas gdy pierwsze lampy były nadal wypełnione neonem, inne gazy szlachetne, takie jak argon czy krypton, są dziś używane głównie ze względu na ich lepsze właściwości. Luminofor po wewnętrznej stronie szklanej tuby zapewnia pożądany kolor neonu. Sama tuba była kiedyś produkowana przez dmuchaczy szkła w mozolnym procesie rzemieślniczym i natychmiast sprawdzana pod kątem wad. Klasyczne świetlówki wykonane są z cienkościennego szkła i dlatego są kruche. Ponieważ zawierają toksyczną rtęć, po usunięciu są uważane za odpady specjalne.

Lampy LED – neony – Warszawa

Z drugiej strony reklamowe tuby LED to nic innego jak zwykłe lampy LED w kształcie tuby. Zawierają płytkę nośną, na której w rzędzie przylutowanych jest do siebie wiele pojedynczych diod LED. Diody elektroluminescencyjne to elementy półprzewodnikowe ze specjalnym chipem LED. Jeśli jest pod napięciem, emituje fotony, które ludzkie oko odbiera jako światło widzialne. Jasny kolor tego typu neonu zależy od użytych materiałów. W porównaniu do klasycznych świetlówek neonowych świetlówki LED wyróżniają się długą żywotnością i znacznie niższym zużyciem energii, co pozytywnie wpływa na środowisko. Dają przyjemne i żywe światło, nie mają opóźnienia włączenia i nie migoczą.

Zaprojektuj swój indywidualny znak reklamowy – neony i neon LED Warszawa

Chciałbyś zaprojektować własne logo firmy jako neon w Warszawie i okolicach? Potrzebujesz indywidualnych neonów do oznakowania budynków lub targów? Masz motto, które chciałbyś umieścić jako neonowy napis w swojej kuchni?
Przeprowadzimy Cię krok po kroku do Twojego bardzo osobistego, niepowtarzalnego neonu. Nasze spersonalizowane napisy wykonane z neonu LED są bezobsługowe i bezpieczne w użyciu. Nie migoczą ani nie buczą, są energooszczędne i świecą do 10% jaśniej niż konwencjonalne neony. Najpierw zastanów się, gdzie napis powinien zostać zainstalowany i jaki efekt chcesz dzięki nim osiągnąć. W związku z tym podczas konfiguracji wybierzemy poszczególne komponenty.

na dobę realizujemy montaże

eventów na czas

Lat na rynku

Maszyn do druku

Nasze atutu są kluczem do sukcesu

Własne maszyny drukujące

Dzięku własnej drukarni nie musimy zlecać prac na zewnątrz dzięku czemu panujemy nad każdym etapem produkcji.

  Rozbudowany park maszyn

  Posiadamy swoje narzędzia potrzebne do obróbki drewna oraz zaplecze ślusarskie do spawania i obróbki każdej stali.

  Elastyczny czas pracy

  Wykonujemy prace na terenie całego kraju oraz przez całą dobę dostosowując grafik montaży do potrzeb klienta i lokalizacji montazu.

  Najlepsza załoga to podstawa

  Zatrudniamy najlepiej wykwalifikowanych pracowników z olbrzymim doświadczeniem co ma bezpośredni wpływ na płynność wykonywanych prac.

  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

  Address – produkcja

  Ogrodnica 54
  Nowe Babice

  Address – odbiór materiałów

  Karabeli 9
  Warszawa

  Kontakt telefoniczny

  do Twojej dyspozycji
  codziennie od 9 do 17
  (+48) 530-120-620

  Montaże

  realizujemy całą dobę